Bytom Odrzański

Biuletyn Informacji Publicznej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Rada Miejska Oświadczenia majątkowe

Oświadczenia majątkowe

Email Drukuj PDF

Oświadczenia majątkowe radnych Rady Miejskiej w Bytomiu Odrzańskim:

Kadencja 2014-2018

Lp.Imie i nazwiskoOświadczenia majątkowe
1. Andrzej Chmielewski - Przewodniczący Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r.. Za 2016 r.
2. Tomasz Duber - Zastepca przewodniczącego Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
3. Joanna Dębicka Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
4. Aneta Dudziak-Michalska Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
5. Zbigniew Dysiewicz Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
6. Joanna Hnat Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
7. Krystyna Guzior Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
8. Franciszek Konsewicz Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
9. Marcin Kwasiński Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
10. Grzegorz Lech Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
11. Grzegorz Pilz Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
12. Kazimierz Rakowski Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
13. Mirosław Sidorski Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
14. Piotr Woźniak Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.
15. Elżbieta Zwolińska-Topór Na początek kadencji 2014-2018 Za 2014 r. Za 2015 r. Za 2016 r.

Kadencja 2010-2014

Lp.Imie i nazwiskoOświadczenia majątkowe
1. Andrzej Chmielewski - przewodniczący Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
2. Katarzyna Zielonka - zastępca przewodniczącego Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
3. Ryszard Dobrychłop Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
4. Tomasz Duber Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
5. Zofia Jolanta Fudali Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
6. Elżbieta Giemza Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
7. Władysława Guzik po ślubowaniu za rok 2012
za rok 2012 (korekta)
za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
8. Czesława Kowalska Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
9. Tomasz Marszycki Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
10. Ryszard Rapke Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
11. Tadeusz Stepień Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
12. Ryszard Szczygieł Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
13. Arkadiusz Telega Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
14. Lilla Tkaczyk Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014
15. Piotr Woźniak Na początek kadencji 2010-2014 za rok 2010 za rok 2011 za rok 2012 za rok 2013 Na koniec kadencji 2010-2014

Kadencja 2006-2010

Lp.Imie i nazwiskoOświadczenia majątkowe
1. Andrzej Chmielewski - przewodniczący Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
2. Katarzyna Zielonka - zastępca przewodniczącego Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
3. Ryszard Dobrychłop Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
4. Władysława Guzik Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
5. Jarosław Intek Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
6. Józefa Jaworska Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
7. Krzysztof Kacprzak Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
8. Franciszek Konsewicz Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
9. Czesława Kowalska Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
10. Jerzy Masztaler Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
11. Raszard Rapke Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
12. Tadeusz Stępień Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
13. Ryszard Szczygieł Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
14. Arkadiusz Telega Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
15. Lilla Tkaczyk Na koniec kadencji 2006-2010 za rok 2009 za rok 2008 za rok 2007
 

Szukaj

Reklama

Wybory

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości